
Бұрышты тегістейтін аккумуляторлы машина BLG-IB-18-125, щеткасыз BLG-IB-18-125, Li-ion, 18В Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel BLG-IB сымсыз бұрыштық тегістеуіш машинасы-18-125 27003 , 18В Li-ion аккумуляторымен, кесу, тегістеу және аршу жұмыстарын орындау үшін қолданылады. Жетілдірілген желдету жүйесі қозғалтқыштың роторы мен статорына шаңның түсуіне жол бермейді, сондықтан UHM тіпті тас пен бетонмен ауыр жұмыстарды орындау үшін де пайдаланылуы мүмкін. Батареяның қызмет ету мерзімі 3 А/сағ батареямен қамтамасыз етілген.Қозғалтқыштың щеткасыз конструкциясы щеткалы аналогтарға қарағанда бірнеше артықшылықтарға ие: жоғары өнімділік пен тиімділік, үлкен ресурс және қарапайым техникалық қызмет көрсету. Салмағы 1,24 кг жеңіл болғандықтан, UHM бір қолмен ұстауға оңай, бұл жету қиын жерлерде және шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Шпиндельді құлыптау опциясының және кілтсіз корпусты бекіту жүйесінің арқасында жабдықты жылдам ауыстыру. Бүйірлік тұтқаның орны әртүрлі бұрыштарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін өзгереді (солға, оңға, жоғарыға). Жұмсақ іске қосу опциясы қосылған кезде желінің серпілуін және шамадан тыс жүктелуін болдырмайды. Бастау пернесінің құлпы ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді: түймені үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ. Ыңғайлы болу үшін заряд индикаторы қамтамасыз етілген, сондықтан жұмыстың күтпеген тоқтауы болмайды. Терең разрядтан қорғау батареяның қызмет ету мерзімін арттырады және жүктемені танудың интеллектуалды жүйесінің арқасында заряд үнемді жұмсалады. БАТАРЕЯ 18В Denzel Battery System бір батарея платформасындағы барлық құралдармен үйлесімді. Жинаққа жылдам зарядтау технологиясы бар зарядтағыш кіреді, сондықтан қайта зарядталатын батарея 1 сағатта толық зарядталады. Резеңкеленген тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және діріл деңгейін төмендетеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.93 кг |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік щеткасыз |
| Штрих-код | 4044996201269 |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 3 топ | 270-УШМ аккумуляторлы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 10000 |
| Номиналды кернеу | 18 Жылы |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея сыйымдылығы | 3.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01975-22 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперттік одақ" ЖШҚ БК |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01975-22.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.03.2025 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

