
Ұңғымалы сорғы DWC-3-60, ортадан тепкіш, диаметрі 3", 800 Вт, 3300 л/сағ, басы 60 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
800 Вт қуатты Denzel DWC-3-60 ұңғымалы сорғы 80 м тереңдіктен таза суды оңай сорып, оны 60 м биіктікке көтереді. Оның көмегімен жеке үйді сумен жабдықтауды, топырақты суаруды немесе суаруды және басқа да тұрмыстық мақсаттарды ұйымдастыруға болады. Артықшылықтары Сорғы жұмысты жеңілдететін басқару пернесі бар қашықтағы блокпен жабдықталған. Қашықтағы блоктағы қорғаныс релесі кернеудің жоғарылауы және қысқа тұйықталу кезінде сорғының істен шығуын болдырмайды. Қозғалтқыш орамасындағы термодатчик жүйенің қызып кетуіне жол бермейді және температуралық режимнен асқан кезде қуатты дереу өшіреді. Бұл негізгі түйіннің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Тот баспайтын болаттан жасалған берік корпус сынуға және коррозияға ұшырамайды, сондықтан ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Сорғының қорғаныс класы IPX8 және оқшаулау класы I суға толығымен батырылған кезде қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді және электр тогының соғуын болдырмайды. Май құю қозғалтқышы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, оның бөлімі тиімді салқындату, мойынтіректердің дұрыс жұмыс істеуі және олардың тозуға төзімділігін арттыру үшін маймен толтырылған. Шығару портындағы құбыр астындағы жіп құбырмен тығыздалған қосылымды және судың ағып кетуінсіз тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Арқанды бекітуге арналған болат құлақшалар сорғының үлкен тереңдікте қауіпсіз орнатылуын және оңай шығарылуын қамтамасыз етеді. Сорғы ұзындығы 20 м алынбалы қуат кабелімен жабдықталған, сондықтан оны тереңірек суға батыру қауіпсіз. Басқару блогына бекітілген штепсельдік штепсельде пайдаланушыны электр тогының соғуынан және құрылғының дұрыс жалғанбауынан қорғайтын жерге тұйықтау контактісі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05511-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05511-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 12 кг |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Сорғының максималды қысымы | 60 м |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Ою | G1" |
| Қозғалтқыш түрі | асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 8413702900 |
- Бағасы: 57 499 ₸

