
Ұңғымалық сорғы DWS-3,5-100, бұрандалы, диаметрі 3,5", 800 Вт, 1700 л/сағ, басы 100 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWS-3,5-100 суасты бұрандалы сорғы ұңғымалардан, құдықтардан, сумен жабдықтау жүйелерінен 80 м тереңдіктен таза суды айдау үшін қолданылады. Тұрмыстық сумен жабдықтау пайдаланылады. Қуаты 800 Вт мыс орамасы бар қозғалтқыш, қысымы 10 барға (100 м) дейін, айдау жылдамдығы 1700 л/сағ дейін. Артықшылықтары Қызып кетуден қорғау жүйесі - қозғалтқыш рұқсат етілген температурадан асып кетуден сенімді қорғалған, бұл сорғының беріктігіне кепілдік береді және кепілдікті 3 жылға дейін ұзартуға мүмкіндік береді. Тот баспайтын болаттан жасалған корпус - жұмыс блогы зақымданудан және судың түсуінен қорғалған (IPX8 стандарты). Бұл сорғыны коррозиядан қорғауға мүмкіндік береді. Лайдың түсуіне жол бермеу үшін үстіңгі су алу жүйесі. Термиялық кеңею мембранасы бар маймен толтырылған қозғалтқыш ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Корпустың жоғарғы жағындағы құлақшалар - тереңдіктен қауіпсіз сүңгу және алу үшін сорғыға кабельді бекіту оңай. Электр қауіпсіздігі - ұзындығы 20 метр желілік кабель, оны ұзартуға болады, ал штепсель жерге тұйықтағышпен жабдықталған. Осының арқасында сорғыны үлкен тереңдікке орнату ток соғу қаупін тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05511-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.05511-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 10 кг |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Сорғының максималды қысымы | 100 м |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Ою | G1" |
| Қозғалтқыш түрі | асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 8413607000 |
- Бағасы: 36 514 ₸

