
Бетон араластырғыш БСЕ-200, 200 л, 1000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БСЕ-200 бетон араластырғышы өз қатарындағы ең қуатты болып табылады. 110 литр цемент, бетон немесе сылақ шығарады. 1000 Вт қуат және сенімді жетек оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді. Берік шойыннан жасалған сақина және жетекті шкивтің болат төлкесі жөндеу немесе құрылыс жұмыстары кезінде бетон араластырғыштың сенімді қолданылуын қамтамасыз етеді. Араластыру жылдамдығы жоғары сапалы, кең пішінді барабанның және бұрышқа орнатылған берік қалақтардың арқасында артады. Артықшылықтары Желідегі жалғыз бетон араластырғыштың беріктігі жоғары болат табақтардан жасалған резервуары бар: үстіңгі бөлігінің қалыңдығы 1,5 мм, төменгі бөлігінің қалыңдығы 2 мм. Бұл шешім барабанның ресурсын аналогтарымен салыстырғанда шамамен 2 есе арттырды. Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді және температура рұқсат етілген шектен асқаннан кейін оны өшіреді. Бұл бұзылуларды болдырмауға мүмкіндік береді. Жетек бөлігі пластик қаптамамен жабылған. Бұл қозғалтқышты зақымданудан және кірден ғана емес, сонымен қатар пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды. Басқару пульті ішкі торапты шаң мен судың түсуінен қорғайтын қаптамамен жабылған. Жақтаудың тікбұрышты профилінде тіреуіштері бар тірек бар, сондықтан ол қарқынды жүктемелерге сенімді түрде төтеп береді және тербелістерден бұзылмайды. Траверсті тірек жақтауына бекіту тораптары осьтерді 360° жабумен жасалған, сондықтан өнім дірілге төзімді және кем дегенде 5 жыл қызмет етеді. Бетон араластырғыштың бөшкесі алмалы-салмалы етіп жасалған, сондықтан оны шектеулі кеңістікте сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Мойынтіректерді қажет болған жағдайда ауыстыруға болады – олар барабан осінің жиналмалы жинағынан оңай шығарылады. Бөшкенің бұрышын бекіту компоненттерді жылдам жүктеуге мүмкіндік береді және дайын қоспаларды беруді жеңілдетеді. диаметрі 205 мм болатын 2 тасымалдау дөңгелегі бетон араластырғыштың орнында қозғалуын жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 61.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 605 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KK.PA01.В.77141/22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Зарегистрировано заявителем ООО "СТРОЙМАШ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.77141-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 715 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 715 x 605 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Жинақтау | крепеж, электропривод - 1, основание -1, рама -1, опора -1, фиксатор положений -1, опора колес -1, маховик -1, кронштейн -1, воронка - 1, ось -1, колесо - 2, лопасть - 2 |
| Максималды қуат | 1000 Сейсенбі |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 200 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонная упаковка |
| Штрих-код | 4680040933252 |
- Бағасы: 150 610 ₸

