
Бетон араластырғыш БСЕ-140, 140 л, 500 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаттылығы 500 Вт Сибртех БСЕ-140 сенімді және үнемді бетон араластырғыш шағын және орта нысандар үшін бетон және құрылыс ерітінділерін жылдам араластыру жылдамдығын қамтамасыз етеді. Көлемі 50 литрге дейінгі құрылыс жұмыстарына іргетас құюға, кірпіш қалауға, плиткаларға арналған желім ерітіндісіне немесе құрғақ цементке қоспаны оңай дайындай аласыз. Барабан қалыңдығы 1.2 мм металдан жасалған, оның кеңейтілген пішіні мен берік қалақтары компоненттерді біртекті қоспаға мұқият араластыруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қорғаныш қаптама – пластикалық корпус жұмыс істеп тұрған қозғалтқышты зақымданудан қорғайды, ал операторды жарақаттанудан және күйіп қалудан қорғайды. Ылғалдан қорғайтын қаптама – басқару түймелері ылғалдан қорғалған, сондықтан бетон араластырғышты жоғары ылғалдылықта бұзылу қаупінсіз пайдалануға болады. Эргономикалық бак – құрастыру торабындағы жүктеме барабанның алмұрт тәрізді пішініне байланысты азаяды, ал мойынтіректердің өздері оңай ауыстырылады, өйткені конструкциясы алмалы-салмалы етіп жасалған. Мықты жақтау – болат жақшалар жұмыс істеп тұрған бетон араластырғыштың тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді және тірек тірекке беріктік береді, оның қызмет ету мерзімін арттырады. Ыңғайлы еңкейту механизмі – барабан қажетті қалыпта оңай бекітіледі, бұл компоненттерді тиеуді және дайын қоспаны беруді жеңілдетеді. Сенімді материалдар – шойыннан жасалған тәж және жетекті шкивтің болат төлкесі бетон араластырғышты практикалық және қарқынды пайдалануға төзімді етеді. Жиналмалы құрылым – барабан 2 бөлікке бөлшектелген, сондықтан өнімді сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Үлкейтілген дөңгелектер – диаметрі 20,5 см бетон араластырғышты алаңдағы жағдайларға қарамастан оңай тасымалдауға мүмкіндік береді. Электр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау – электр қозғалтқышы қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғайтын орамға біріктірілген жылу қосқышымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 48.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 490 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KK.PA01.В.77141/22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Зарегистрировано заявителем ООО "СТРОЙМАШ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.77141-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 650 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 750 x 650 x 490 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Жинақтау | крепеж, электропривод - 1, основание -1, рама -1, опора -1, фиксатор положений -1, опора колес -1, маховик -1, кронштейн -1, воронка - 1, ось -1, колесо - 2, лопасть - 2 |
| Максималды қуат | 500 Сейсенбі |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 140 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонная упаковка |
| Штрих-код | 4680040933221 |
- Бағасы: 123 390 ₸

