
Бетон араластырғыш БСЕ-160, 160 л, 700 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БСЕ-160 сенімді және басқаруға оңай бетон араластырғыш жеке құрылыста және орташа құрылыстарда бетон, сұйық ерітінділер немесе құрғақ цемент дайындау үшін қолданылады. 700 Вт қуатты электр қозғалтқышы және сыйымдылығы 160 литр барабан дайын қоспаның көлемін 80 литрге дейін алуға мүмкіндік береді.Барабан классикалық алмұрт пішініне ие, ал қалақшалар ішіне мықтап бекітілген. Бұл конструкция араластыруды тездетіп қана қоймайды, сонымен қатар мойынтіректердегі жүктемені бір уақытта азайтады. Артықшылықтары Барабан мен қалақтардың эргономикалық пішіні араластырудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді, бұл бетон мен құрылыс қоспаларын жылдам өндіруге мүмкіндік береді. Асинхронды қозғалтқыш механикалық әсерлерден пластикалық қаптамамен жабылған. Бұл операторды күйіп қалудан және жарақаттанудан қорғайды. Іске қосу және тоқтату пернелері су мен шаңнан қорғалған, бұл ішкі жинақты ластанудан қосымша қорғауды қамтамасыз етеді. Шойыннан жасалған тәж және жетекті шкивтің болат төлкесі бетон араластырғыштың қарқынды жүктемелерге төзімділігін арттырады және оның қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Конструкцияның орнықтылығы – күшейтілген бекіткіштері бар эргономикалық жақтау айналмалы барабанның салмағын сенімді түрде көтереді. Құрастырудың қарапайымдылығы – өндіруші барабанды траверспен бір жинаққа жалғады, сонымен қатар сақинаның беріліспен қосылуын орнатты. Қапсырманы бекіту тораптары 360° ось аралығымен жасалған, бұл тораптың беріктігін және тербелістер мен жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Барабан 2 бөлікке оңай бөлшектеледі, сондықтан оны шектеулі кеңістікте тасымалдауға және сақтауға болады. Мойынтіректерді жинақтың бөлінген құрылымына байланысты оңай алып тастауға болады, ал алынбалы фланецтерді тығыздағышпен өңдеу оларды ылғалдан сенімді қорғайды. Ыңғайлы басқыш барабанды тиеу немесе дайын ерітіндіні беру үшін қажетті бұрышпен бекітуге мүмкіндік береді. Дөңгелектер 20.5 см-ге дейін үлкейтілген, бұл бетон араластырғышты жылжымалы етеді және оны құрылыс алаңында оңай тасымалдауға мүмкіндік береді. Электр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау – электр қозғалтқышы қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғайтын орамға біріктірілген жылу қосқышымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 52.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 560 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KK.PA01.В.77141/22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Зарегистрировано заявителем ООО "СТРОЙМАШ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.77141-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 715 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 715 x 560 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Жинақтау | крепеж, электропривод - 1, основание -1, рама -1, опора -1, фиксатор положений -1, опора колес -1, маховик -1, кронштейн -1, воронка - 1, ось -1, колесо - 2, лопасть - 2 |
| Максималды қуат | 700 Сейсенбі |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонная упаковка |
| Штрих-код | 4680040933238 |
- Бағасы: 137 430 ₸

