
Бетон араластырғыш БСЕ-180, 180 л, 700 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БСЕ-180 қуаттылығы 700 Вт сенімді және үнемді бетон араластырғыш жөндеу және құрылыс жұмыстарында пайдалануға арналған. 1 циклде кем дегенде 96 литр жылжымалы қоспа, дымқыл немесе құрғақ ерітінді алынады. Бетон араластырғыш шойыннан жасалған сақинамен және жетекті шкивтің болат ендірілген гильзасымен жабдықталған, бұл оны қарқынды жұмыс істеуге жарамды етеді. Эргономикалық барабанда барлық компоненттер тез араласады, ал дайын ерітіндіде түйіршіктер болмайды. Артықшылықтары Жабық жетек – оператор жарақаттанудан және күйіп қалудан қорғалған, себебі қозғалтқыш берік пластиктен жасалған қаптамамен жабылған. Сондай-ақ, іске қосу және тоқтату түймелерінде судың түсуіне қарсы қорғаныс бар. Эргономикалық жақтау – болат жақшалар жүктемені бүкіл құрылымға біркелкі бөлуге мүмкіндік береді және бетон араластырғыштың дірілге төзімділігін арттырады. Құрастырудың қарапайымдылығы – өндіруші траверсті барабанды бір жинақпен қамтамасыз етеді, сондықтан барабанды орнатуға және шойын сақинаны беріліске қосуға көп уақыт кетпейді. Траверсті рамаға бекіту 360° осьтердің толық жабылуымен жүзеге асырылады, бұл бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін ұзартады және оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді. Барабанның еңкеюі – дайын қоспаны түсіру немесе жаңа компоненттерді толтыру үшін резервуарды дұрыс күйде бекіту ыңғайлы. Жөндеуге жарамды бөлшектер – резервуар осінің ең көп жүктелетін жинағы мойынтіректері бар екі "пластинадан" тұрады. Қажет болса, оларды оңай ауыстыруға болады. Тасымалдаудың қарапайымдылығы – беріктігі жоғары пластиктен жасалған дөңгелектер бетон араластырғыштың қозғалғыштығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 54.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 560 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KK.PA01.В.77141/22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Зарегистрировано заявителем ООО "СТРОЙМАШ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.77141-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 715 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 715 x 560 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Жинақтау | крепеж, электропривод - 1, основание -1, рама -1, опора -1, фиксатор положений -1, опора колес -1, маховик -1, кронштейн -1, воронка - 1, ось -1, колесо - 2, лопасть - 2 |
| Максималды қуат | 700 Сейсенбі |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонная упаковка |
| Штрих-код | 4680040933245 |
- Бағасы: 142 860 ₸

