
Бетон араластырғыш БСЕ-120, 120 л, 500 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық бетон араластырғыш БСЕ-120 жөндеу жұмыстарын жүргізу немесе шағын нысандарды салу кезінде бетон және сылақ ерітінділерін өндіру үшін қолданылады. Илеу процесі көп уақытты қажет етпейді, өйткені кең пішінді және мықтап бекітілген қалақшалар барабанның жоғары айналу жылдамдығын қамтамасыз етеді. Резервуардың көлемі 120 литр болса, шығуда 46 литрге дейін дайын қоспаны алуға болады. Артықшылықтары Берік тірек – металл жақтау қосымша бекіткіштермен нығайтылған, сондықтан резервуардың толу дәрежесіне қарамастан жүктеме бүкіл құрылымға біркелкі бөлінеді. Құрастыру уақытын үнемдеу – барабан мен тірек траверстері зауытта жалғанған, сақина-тісті беріліс механизмі де сол жерде орнатылған. Қорғаныш болат қаптама – жетек сыртқы әсерлерден жабық, сонымен қатар бұл шешім оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Ылғалдан қорғау – іске қосу және өшіру пернелері су мен кірден қорғалған, бұл құрылғыны жоғары ластану жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Барабанның оңай бұрылуы – еңкею бұрышы педальмен бекітіледі, сондықтан резервуарды түсіру немесе тиеу қиын болмайды. Жетектегі шығыр берік болат төлкемен бірге келеді, сондықтан біліктен айналу оған тез тозу қаупінсіз беріледі. Бөлшектерді оңай ауыстыру – мойынтіректерді қажет болған жағдайда ауыстыруға болады, себебі барабан осінің жинағы ажыратылатын етіп жасалған. Траверс осьтерінің толық қамтылуы рамаға мықтап бекітілген, бұл тербелістерге және үнемі өзгеріп отыратын жүктемелерге ұшыраған кезде жинақтың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Құрастырмалы құрылым – барабан бөлшектелген, бұл бетон араластырғышты сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді. Қозғалыс ыңғайлылығы – төзімді пластиктен жасалған маневрлі дөңгелектер бетон араластырғышты тіпті тегіс емес жерде де тасымалдауға көмектеседі, бұл құрылыс алаңдарында пайдалануды жеңілдетеді. Электр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау – электр қозғалтқышы қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғайтын орамға біріктірілген жылу қосқышымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 44.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 540 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KK.PA01.В.77141/22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Зарегистрировано заявителем ООО "СТРОЙМАШ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.77141-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 690 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 690 x 540 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Жинақтау | крепеж, электропривод - 1, основание -1, рама -1, опора -1, фиксатор положений -1, опора колес -1, маховик -1, кронштейн -1, воронка - 1, ось -1, колесо - 2, лопасть - 2 |
| Максималды қуат | 500 Сейсенбі |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 120 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік асинхронды |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонная упаковка |
| Штрих-код | 4680040933269 |
- Бағасы: 110 760 ₸

