
БСЛ-120 Сибртех үшін полиамидті тәж
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиамидті тәж арт. 95448005 Ресей БСЛ-120 (95470), БСЛ-120П (95471), БСЕ-120 (95476) маркалы бетон араластырғыштарға орнатылады. Ол барабанды айналдыру үшін айналу моментін тасымалдайды және бетон араластырғыштың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Полиамидті материал беріктігін сақтай отырып, тәждің салмағын айтарлықтай азайтады. Шыны толтырылған полиамидтен жасалған тәждің арқасында айналмалы барабан шу шығармайды. Кепілдік 5 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 500 x 160 x 60 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Жинақтау | сегмент венца - 3, крепеж |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | полиамидті материал |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластиковая упаковка |
| Штрих-код | 4606800091505 |
- Бағасы: 5 267 ₸

