
Көгал айдыны 40 л, қолмен, құймалы, тығын-Сибртех болт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 98204, 40 л қолмен құйылатын көгал ролигі, тығын-бұрандасы бар, жергілікті аумақта ұқыпты көгал алаңын алуға мүмкіндік береді. Кең жұмыс бөлігі көгалды төсеуге және шабуға дейін де, одан кейін де тығыздауға және тегістеуге, шөптің тез өсуіне қажетті жағдайларды қамтамасыз етуге көмектеседі. Сондай-ақ, роликті құм, асфальт қабатын престеу, бақшада жолдар жасау және т.б. үшін пайдалануға болады.Артықшылықтары Ролик беріктігі жоғары болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан механикалық кернеулер мен коррозияға төзімді.Цилиндрді арнайы саңылау арқылы сумен немесе құммен толтыруға болады, бұл топырақты тиімдірек тығыздау үшін оның массасын арттыруға мүмкіндік береді.Тұтқа цилиндр толық жүктелген кезде де ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.Жиналмалы конструкцияның арқасында мұз айдыны тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Ұзындығы | 1080 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 575 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Каток для газона |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 982-Бақша мұз айдындары |
| Жұмыс бөлігінің диаметрі | 320 мм |
| Құрылым | Жиналмалы |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996190020 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

