
Диэлектрлік құралдар жинағы, 4 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1000 В дейінгі электр монтаждау жұмыстарына арналған.Шарнирлі-ерінді аспап хромованадийлі болаттан жасалған. Қаттылығы 42-50 СС тозуға төзімді жақтардың тегіс және дөңгелек бөлшектерге арналған ұстағыш аймақтары бар. Кесу жиектері 55-62 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі, бұл әртүрлі сым түрлерімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрауыштар хром-молибденді болаттан жасалған. Кеңестер магниттелген. Екі компонентті эргономикалық тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді және құралдың қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді. Толық жиынтық Филлипс басты бұрағыш РН 2х100 мм Саңылаулы бұрағыш SL5,5х125 мм Тістеуік 180 мм Бүйірлік кескіштер 160 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.785 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 278 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-TW.РА01.В.25538-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-TW.РА01.В.25538-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 208 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996180823 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

