
Профильді көшіруге арналған үлгі 25 см, пластикалық Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88104 профилін көшіруге арналған пластикалық шаблон әртүрлі пішіндегі контурларды көшіруге және тасымалдауға арналған. Үлгі сумен жабдықтау құбырларын, бұрыштарды және басқа рельефтік кедергілерді айналып өту кезінде әрлеу материалдарын (ламинат, линолеум, плитка, гипсокартон және т.б.) дәл кесу үшін қажет. Контурларды тасымалдау жылжымалы пластик пластиналардың көмегімен жүзеге асырылады. Үлгі ұзындығы 25 см өлшеу шкаласымен жабдықталған.Артықшылықтарыыңғайлы қолдану — жеңіл конструкциясының арқасында шаблонмен ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы.Дәлдік — жылжымалы пластиналар профильді көшіреді және жұмыс кезінде жылжымайды.Әмбебаптылық — аспап әртүрлі күрделіліктегі контурларды көшіру және тасымалдау үшін қолданылады, ал алынған өлшемдерді қайта пайдалануға болатын үлгіні жасау үшін қағазға тасымалдауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.245 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.495 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Еден жабындарын төсеуге арналған құрылғылар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 881-Еден жабындарын төсеуге арналған құрылғы |
| Материал | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | ламинат, плитка және т.б. еден жабындары |
| Өлшем | 250 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996208206,00 |
- Бағасы: 2 988 ₸

