
Біріктірілген, күшейтілген, қалыңдатылған шпилькалы қолғаптар, XL өлшемі, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 679032, өлшемі XL, күшейтілген және қалыңдатылған шпилькалы құрама қолғаптар қол терісін қажалатын жүктемелерден және ұсақ зақымданулардан: мозолейлерден, сызаттардан, көгерулерден және т.б. қорғауға арналған. Бұйымдар қарқынды пайдалануға шыдайды, сондықтан жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Құрылыс, жөндеу, тиеу-түсіру жұмыстары, материалдарды тасымалдау және т.б. үшін оңтайлы қолайлы. Артықшылықтары Қолғаптардың тозуға төзімділігі мен беріктігіне жоғары сапалы өндіріс материалдары — сиыр етінің кесіндісі, полиэстер және мақта мата арқылы қол жеткізіледі. Жасанды үлбірден оқшауланған қолғаптарды суық мезгілде терінің үсіп қалу қаупінсіз пайдалануға болады. Ұстағанда жағымды қолғаптармен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Аралас |
| Өлшемі | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 273 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 275 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Ені | 126 мм |
| Штрих-код | 4044996194257 |
- Бағасы: 1 437 ₸

