
Бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған манжеті бар шпилькалы қолғаптар, өлшемі XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 679042 манжеті бар, өлшемі XL, құрылыс, бау-бақша және басқа жұмыстарда қолданылатын шпилькалы қолғаптар. Олардың көмегімен қолдардағы мозолейлердің, сызаттардың, кесулердің алдын алуға болады. Қолғаптар күнделікті өмірде де, кәсіби салада да пайдалы болады. Артықшылықтары Қолғаптар жасалатын сиыр етінің арасы оларға беріктік пен тозуға төзімділік береді. Қолғаптар қолдарыңызға жақсы орналасады, сондықтан олар жұмыс істеуге ыңғайлы. Білекті қорғау үшін қолғаптарда жоғары манжеттер-крагтар қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 353 мм |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 220 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Материал | говяжий спилок |
| Өлшем | 10" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Ені | 135 мм |
| Штрих-код | 4044996194547 |
- Бағасы: 1 632 ₸

