
Бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған манжеті бар шпилькалы қолғаптар, қалыңдатылған, өлшемі XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 679052 қалыңдатылған шпилькалы қолғаптар, өлшемі XL, бау-бақша және құрылыс жұмыстары кезінде қолды механикалық зақымданудан қорғайды. Олардың арқасында қолдар сенімді қорғалған, бұл сызаттардың, мозолейлердің және т.б. пайда болуын болдырмайды. Артықшылықтары Тозуға төзімділік пен беріктік — қолғаптар сиыр етінен жасалған. Жасанды үлбірмен жылытылған — бұйымдарды суық мезгілде пайдалануға болады. Ыңғайлы жұмыс — қолғаптар тактильді сезімге жағымды. Жоғары манжеттердің болуы-краг — білектер де қажалатын жүктемелерден және зақымданудан сенімді қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 353 мм |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 360 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Материал | говяжий спилок, полиэстер |
| Өлшем | 10" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Ені | 135 мм |
| Штрих-код | 4044996194554 |
- Бағасы: 2 262 ₸

