
Біріктірілген, күшейтілген шпилькалы қолғаптар, XL өлшемі, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 679025 күшейтілген біріктірілген шпилька қолғаптары, өлшемі XL, жоғары жүктемелерге арналған, сондықтан олар күнделікті өмірде және кәсіби қызметте пайдалы болады. Олар құрылыс, материалды өңдеу және басқа да жұмыс түрлері кезінде қолды қорғау үшін қолданылады. Сиыр етінен, тығыз полиэфирден және мақта матадан жасалған қолғаптардың артықшылығы механикалық зақымдануға беріктігі мен төзімділігімен сипатталады. Жұмсақ қолғаптармен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені олар тактильді сезімдерде жағымды. Арнайы манжеттер білектерді зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 170 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 273 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Материал | говяжий спилок, х/б |
| Өлшем | 10" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Ені | 126 мм |
| Штрих-код | 4044996194578 |
- Бағасы: 856 ₸

