
Біріктірілген, күшейтілген, өлшемі XL, Сибртех шпилькалы қолғаптар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 679022 күшейтілген біріктірілген шпилька қолғаптары, өлшемі XL, жоғары жүктемелерге арналған, сондықтан олар күнделікті өмірде және кәсіби қызметте пайдалы болады. Олар құрылыс, материалды өңдеу және басқа да жұмыс түрлері кезінде қолды қорғау үшін қолданылады. Сиыр етінен, тығыз полиэфирден және мақта матадан жасалған қолғаптардың артықшылығы механикалық зақымдануға беріктігі мен төзімділігімен сипатталады. Жұмсақ қолғаптармен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені олар тактильді сезімдерде жағымды. Арнайы манжеттер білектерді зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Аралас |
| Өлшемі | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 273 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 170 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Ені | 126 мм |
| Штрих-код | 4044996194240 |
- Бағасы: 1 060 ₸

