
Қиылған құрама қолғаптар, өлшемі XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
XL өлшемді Sibrtech 679012 құрама шпилька қолғаптары құрылыс және жүк тиеу-түсіру жұмыстары кезінде пайдалануға арналған. Олар қолдарды механикалық зақымданудан және тартылудан қорғайды. Артықшылықтары Қолғаптар сапалы материалдардан жасалған: сиыр етінен жасалған шпилька, полиэстер және мақта мата, бұл оларға беріктік, жыртылуға және тесілуге төзімділік береді. Бұйымдар ұстағанда жағымды және қолға жайсыздық туғызбайды. Қолғаптардың манжеттері бар, сондықтан олар қолды ғана емес, білекті де қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Аралас |
| Өлшемі | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 273 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 165 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Ені | 126 мм |
| Штрих-код | 4044996194233 |
- Бағасы: 1 003 ₸

