
Ағаш сабы, 23 х 1200 мм, ең жоғары сұрыпты, бұрандалы (сыпырғыштарға, щеткаларға жарамды), Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басының артқы жағы бар ағаш сабы жоғары сапалы қатты ағаштан жасалған.Қосарланған тегістеу кесіндінің бетін тегіс етеді.Термокамерада кептірудің арқасында көгерудің пайда болу мүмкіндігі жойылады.Тұтқаның соңы құралды бұрандалы штангамен бекітуге арналған бұрандалы ұш түрінде жасалады.Диаметрі сыпырғыштар мен щеткалардың отыратын орнына бейімделген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 23 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 23 мм |
| Материал | древеснина лиственных пород |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | береза |
| Штрих-код | 4606800091062 |
- Бағасы: 733 ₸

