
Пластикалық желдеткіш тырма, 495 х 1680 мм, 23 жалпақ тіс, алюминий сабы, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad 61805 23 жалпақ тістері және жұмыс бөлігінің ені 495 мм, алюминий тұтқасы бар — көгалдар мен бақша төсектерінен ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар тұтқамен бірге жеткізіледі. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің ені 495 мм учаскені барынша қамтуды қамтамасыз етеді, бұл тазалау уақытын қысқартады. Тырма серпімді және ультракүлгін сәулелеріне төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Негізінде құралдың беріктігін арттыратын қатайтқыштар бар. Сынудан сенімді қорғау үшін тістер кергішпен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Тістердің саны | 23 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 495 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1680 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №70-л |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Лидер" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№70-л.pdf |
| _пакеттегі ені | 495 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Ұзындығы | 1680 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800089601 |
- Бағасы: 2 968 ₸

