
Жиналмалы пластик табуретка 280 х 320 мм, Ресей (артикул ТНП28-466.000), Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы пластик 64560 табуреткасы бақшада демалу және жұмыс істеу ыңғайлылығы үшін пайдаланылады.Артықшылықтарқарапайым құрылымды бүктеу және ашу оңай, сондықтан табуретканы тасымалдауға ыңғайлы.Үстіңгі камераның ішіне (алмалы-салмалы орындықтың астына) аударылып қалмас үшін құрылымды ауырлату үшін топырақ құюға болады.100 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп беруге қабілетті.Қаңқаның конструкциялық тұрақтылығына кең тірек негіз есебінен қол жеткізіледі..Ультракүлгін сәулелерге және температураның шектен тыс әсеріне төзімді пластиктің есебінен (2-ден жоғары температурада пайдалану және сақтау? 50-ге дейін? ), нәжіс кез келген ауа райы жағдайына төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.87 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.РА01.В.67571-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.РА01.В.67571-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | Полипропилен |
| Өлшем | 280 х 320 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800090270 |
- Бағасы: 2 879 ₸

