
Жидектерге арналған сыйымдылық, 4 л, иық белдігі бар, Ресей, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Parta 67504 жидектеріне арналған иық белдігі бар контейнер, 4 литр, елде жидектер, көкөністер мен жемістерді жинауға пайдалы. Оны иыққа немесе мойынға баумен іліп қоюға болады, бұл еңкеймей-ақ екі қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жартылай шеңберлі пішінінің арқасында шелек денеге ыңғайлы орналасады, сондықтан ол толық жүктелген кезде де ыңғайсыздық тудырмайды. Артықшылықтары Шелек полипропиленнен жасалған, беріктігімен, зақымдануға және күн сәулесінің әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді. Белдік полиэфирден жасалған, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады. Шелектің беті тегіс, сондықтан ластанудан оңай жуылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.РА01.В.95791-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.95791-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Сыйымдылығы | 4 л |
| Ыдыстың биіктігі | 140 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | 250 х 190 мм |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6752-Егін жинауға арналған шелектер, ыдыстар |
| Сыйымдылық материалы | полипропилен |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэстер |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800090263 |
- Бағасы: 964 ₸

