
Пластикалық желдеткіш тырмалар, 240 мм, 11 жалпақ тістер, Ресей, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тырмалар бау-бақша учаскелеріндегі, бақша төсектеріндегі және көгалдардағы қоқыстарды жинауға арналған. Ерекшеліктерқұрал серпімді полипропиленнен жасалғаннегізіндегі қаттылық қабырғалары құралдың серпімділігі мен кернеулерге төзімділігін береді.Диаметрі 30 мм тұтқамен пайдалану ұсынылады.Артықшылықтарысенімді, жеңіл, ұзаққа созылатын құралультракүлгін сәулелердің әсеріне ұшырамайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Тістердің саны | 11 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.11.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2935-20-0-11 |
| _сертификат_сертификаттау органы | СПБ ГБУ ТКТРУ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2935-20-0-11.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800090256 |
- Бағасы: 360 ₸

