
Пластикалық тырмалар, 480 мм, 11 дөңгелек тіс, пішен, сабы жоқ, Ресей, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11 дөңгелек тістері және жұмыс бөлігінің ені 480 мм, сабы жоқ Sibrtech 61724 пішендік пластикалық тырма — шабылған шөптер мен шөптерді жинауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 25 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады.Артықшылықтары Тырма температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Салмағы 220 г жеңіл болғандықтан, тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Тістердің саны | 11 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 480 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.11.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2935-20-0-11 |
| _сертификат_сертификаттау органы | СПБ ГБУ ТКТРУ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2935-20-0-11.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | круглый зуб |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800090294 |
- Бағасы: 672 ₸

