
Икемді аса төзімді шелек, 28 л, көк, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 28 литр болатын ауыр салмақты икемді Sibrtech 67523 көк шелек елде, құрылыста, балық аулауда, күнделікті өмірде пайдалы. Онда суаруға арналған суды, жөндеуге арналған сусымалы материалдарды тасымалдауға, ерітінділерді илеуге, жем-шөпті сақтауға және егін жинауға болады.Артықшылықтары Шелек берік, тозуға төзімді және өте икемді полиэтиленнен жасалған, сондықтан иілу жүктемелерінен және коррозиялық ортаның әсерінен бұзылмайды. Беріктігі жоғары екі тұтас құйылған тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және шелекті тасымалдауды жеңілдетеді. Ішкі беті тегіс болғандықтан, шелекті жуу және тазалау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.74 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 357 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО "ОС "Альянс" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/357.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Сыйымдылығы | 28 л |
| Ыдыстың биіктігі | 300 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | D 400 мм |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 675-Лейки, рукомойники, ведра пластмассовые |
| Сыйымдылық материалы | Полиэтилен |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэтилен |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800091031 |
- Бағасы: 2 851 ₸

