
Арматураланған дөңгелек құрылыс ыдысы, 40 л Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 40 л Matrix 81467 арматураланған дөңгелек құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде кез келген түрдегі құрылыс ерітінділерін араластыруға арналған. Диаметрі 478 мм болғандықтан, қоспаны дайындау үшін әр түрлі әрлеу құралдарын (шпательдер, щеткалар) қолдану ыңғайлы. Мұндай бассейн күнделікті өмірде де пайдалы: сусымалы материалдарды сақтауға, қоқыстарды жинауға және жоюға, дымқыл тазалауға ыңғайлы.Артықшылықтарысенімділік және жоғары жүктемелерге төзімділік — жоғары сапалы полипропилен өнімге ерекше жеңілдік, серпімділік және беріктік береді.Ыңғайлы тасымалдау — бассейн күшейтілген тұтқалармен жабдықталған.Аязға төзімділік — бұйым төмен температураға төзімді.Қарапайым күтім — пайдаланғаннан кейін бассейнді ағынды сумен шаю жеткілікті, жуғыш заттарды қолдануға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 345 мм |
| Ұзындығы | 485 мм |
| Ені | 478 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 345 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 485 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 478 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1560 кг |
| Тереңдігі | 338 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 478 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 40 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 2 526 ₸

