
Күшейтілген дөңгелек құрылыс ыдысы, 90 л Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 90 л Matrix 81469 арматураланған дөңгелек құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде кез келген түрдегі құрылыс ерітінділерін араластыруға арналған. Диаметрі 662 мм болғандықтан, қоспаны дайындау үшін әр түрлі әрлеу құралдарын (шпательдер, щеткалар) қолдану ыңғайлы. Мұндай бассейн күнделікті өмірде де пайдалы: сусымалы материалдарды сақтауға, қоқыстарды жинауға және жоюға, дымқыл тазалауға ыңғайлы.Артықшылықтарысенімділік — бассейн жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, бұл өнімге ерекше жеңілдік пен беріктік береді.Ыңғайлы тасымалдау — бассейн қозғалуға арналған күшейтілген тұтқалармен жабдықталған.Аязға төзімділік — бұйым төмен температураға төзімді.Қарапайым күтім — бұйымға күтім жасау оңай, ағынды сумен немесе жуғыш заттарды қолдану арқылы шаю жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 375 мм |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Ені | 662 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 375 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 670 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 662 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2670 кг |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 662 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 90 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 4 143 ₸

