
Арматураланған тікбұрышты құрылыс ыдысы, 45 л Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 45 л Matrix 81470 арматураланған тікбұрышты құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде кез келген түрдегі ерітінділерді дайындау үшін қолданылады. Өлшемдері 408 x 519 мм және кең тереңдігі 290 мм болғандықтан, өнімді көлемді жұмыстар үшін пайдалануға болады. Мұндай бассейн күнделікті өмірде де пайдалы: сусымалы материалдарды сақтауға, бау-бақша мен құрылыс қалдықтарын жинауға және жоюға ыңғайлы. Бұйым ерітінділерден және илеу кезінде әрлеу құралдарын қолданудан зақымдалмайды.Артықшылықтарысенімділік — бассейн жеткілікті жеңіл, бірақ берік, жоғары механикалық кернеулерге төтеп бере алады, өйткені ол жоғары сапалы пластиктен жасалған.Нақты жұмыс — ерітінділерді араластырған кезде дұрыс мөлшерлеу үшін жамбастың ішкі қабырғасында өлшеу шкаласы бар.Арматураланған тұтқалар — бассейн толық жүктелген кезде де тасымалдауға ыңғайлы.Аязға төзімділік — бұйымды төмен температурада пайдалануға болады.Қарапайым күтім — пайдаланғаннан кейін бұйымды сумен шаю жеткілікті (жуғыш заттарды қосуға болады).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 290 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 408 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 408 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1720 кг |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Материал | Полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 45 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 2 583 ₸

