
Тұтқалары бар икемді құрылыстық дөңгелек ыдыс, 30 л Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 30 литр, тұтқалары бар, икемді Matrix 81465 дөңгелек құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде кез келген түрдегі құрылыс ерітінділерін араластыруға арналған. Диаметрі 460 мм болғандықтан, қоспаны дайындау үшін әр түрлі әрлеу құралдарын (шпательдер, щеткалар) қолдану ыңғайлы. Мұндай бассейн күнделікті өмірде де пайдалы: сусымалы материалдарды сақтауға, қоқыстарды жинауға және жоюға, дымқыл тазалауға ыңғайлы.Артықшылықтарысенімділік және жоғары жүктемелерге төзімділік — жоғары сапалы полипропилен өнімге ерекше жеңілдік, серпімділік және беріктік береді.Ыңғайлы тасымалдау — бассейн күшейтілген тұтқалармен жабдықталған.Аязға төзімділік — бұйым төмен температураға төзімді.Қарапайым күтім — пайдаланғаннан кейін бассейнді ағынды сумен шаю жеткілікті, жуғыш заттарды қолдануға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 460 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 460 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1650 кг |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 460 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 30 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 2 574 ₸

