
Болт кескіш 450 мм 18", Cr-Mo Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cr-Mo болаттан жасалған ұзындығы 450 мм (18 дюйм) Denzel 78534 болт кескіш диаметрі 8 мм болат шыбықтарды, болттар мен бұрандаларды, кабельдерді, әртүрлі сымдарды тістеуге арналған.Артықшылықтары:CrMo болаттан жасалған тозуға төзімді жақтар беріктік пен қаттылықты арттырды.Жұмыс жақшаларының қаттылығы 56-60 HRC берік материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Қосымша рычаг қолданылатын күшті азайтады.Эксцентрлік механизм жұмыс істейтін жақтардың бір-біріне сәйкес келуін реттейді.Эргономикалық тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 505 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 144 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Болт кескіштер, Кабель кескіштер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 788-Болторезы Denzel |
| Штанганың диаметрі (жұмсақ болат) | 10 мм |
| Штанганың диаметрі (қатты болат) | 8 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Азу тістердің қорғаныш жабыны | Эмаль |
| Губкалардың материалы | Cr-Mo |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті |
| Тұтқалар-қаптар | резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996197043 |
- Бағасы: 9 860 ₸

