
Құрылыс сынықтары, D 30 мм, L 1500 мм, дөңгелек Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1500 мм және диаметрі 30 мм болатын 253255 дөңгелек құрылыс сынықтары әртүрлі құрылымдарды бөлшектеуге және қатты материалдарды — асфальтты, бетонды, кірпішті сындыруға мүмкіндік береді. Мұзды жаруға және ауыр заттарды жылжыту кезінде рычаг ретінде қолдануға жарамды. Сынықтар кәсіби пайдалануға арналған, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады.Артықшылықтары:Құрал қарқынды механикалық және соққы жүктемелері кезінде сынбайды, өйткені соғылған болаттан жасалған 45.Лом үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жарамды, өйткені оның жұмыс бөліктері шыңдалған және оңтайлы қаттылық пен беріктікке ие.Құрылыс сынықтары соғу жұмыстарында және тығыз бекітілген заттармен жұмыс істегенде тиімді, себебі оның 2 жұмыс профилі бар — конус тәрізді және жалпақ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 253-Құрылыс сынықтары |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Материал | Болат |
| Профиль түрі | круглый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800090973 |
- Бағасы: 8 022 ₸

