
Ағашқа арналған "Тіс" темір арасы, 350 мм, 11 TPI, 2D тіс, қыздырылған тіс, 2 компонентті Сибртех тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Тіс" 23823 ағаш арасы, ұзындығы 350 мм қалақшасы бар, 2D қайрау және 11 TPI қадамы бар қыздырылған тістері, 2 компонентті тұтқасы ағаштан, фанерадан және ДСП дайындамаларын аралау үшін қолданылады. Бір дюймге 11 тістен тұратын жұмыс бөлігі екі жақты таза кесуді қамтамасыз етеді. Кесу жиегін қайта реттеуге болады. Темір аралау ағаш өңдеушілерге, ағаш ұсталарына және өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы болады.Артықшылықтары:Пышақ 65Mn серіппелі болаттан жасалған, сондықтан ол айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Тістер шынықтырудан өтті, бұл құралдың жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Кенептің беті оны коррозиядан қорғайтын лакпен қапталған.Соққыға төзімді пластиктен жасалған тұтқа пышаққа 3 бұрандамен бекітілген, бұл құрылымға беріктік береді.Тұтқадағы резеңке ендірмелер оның алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.321 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 29 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 134 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 238-Ножовки "Сибртех" по дереву |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Тістер | 2D |
| Жайманың болат маркасы | 65 Mn |
| Мақсаты | Универсальное |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11 TPI |
| Штрих-код | 4044996196855 |
- Бағасы: 2 255 ₸

