
F-тәрізді қысқаш, 400 х 120 х 470 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 204405 F-тәрізді қысқыш, 400 x 120 x 470 мм, ағаш ұстасы мен слесарь өндірісінде қолданылады және оларды біріктіру немесе өңдеу үшін металл, ағаш және басқа материалдардың дайындамаларын бекітуге мүмкіндік береді. Бөлшек жақтардың арасына орналастырылады, олардың біреуі қозғалмалы және ұстау мөлшерін реттеуге қызмет етеді. Бұрандалы қысқыш сенімді бекіту үшін айтарлықтай күш қолдануға мүмкіндік береді. Қорғаныс қаптамалары бөлшектің зақымдануын болдырмайды. Конструкция элементтері жоғары температураға шыдайды, сондықтан қысқыш дәнекерлеу жұмыстарын жүргізуге жарамды, бұл ретте пластикалық төсемдерді алып тастау қажет.Артықшылықтары:Штанга болаттан жасалған, сондықтан иілуге төзімділігі жоғары және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Мырышталған бұранда коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Ыңғайлы ағаш тұтқа қолға мықтап тіреледі, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1 кг |
| Қысқыштың ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 54897 |
| _сертификат_сертификаттау органы | 15 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қысқыш тереңдігі | 120 мм |
| Топ | Струбцины F-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 204-Струбцины F-образные |
| Қысқыш | винтовой |
| Корпус материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996196640 |
- Бағасы: 2 872 ₸

