
Лазер деңгейі LX 05 Red, 20 м, 635 нм, қайта зарядталатын батарея Li 5200 МАч, жіп 5/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel LX 05 Red 35071 лазерлік деңгейі құрылыс-жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қабырғаларға, еденге және төбеге таңбалау сызықтарын салуға арналған. Лазердің толқын ұзындығы 635 Нм болғандықтан, деңгейдің проекциялық диапазоны 20 м құрайды. Деңгей бетінде 4 тік және 1 көлденең сызықты проекциялайды. Автоматты туралау функциясы ±0,3мм/м жоғары дәлдікке ие. Аспаптың сыпыру бұрышы 240 градусты құрайды.Артықшылықтарыжұмыстың жоғары дәлдігі — кіріктірілген көпіршік деңгейі құрылғыны қосар алдында теңестіруге мүмкіндік береді, ал көлбеу бұрышы асып кеткен жағдайда жарық дабылы іске қосылады.Сәулені реттеу — микрометрлік бұранданың арқасында таңбалау сызықтарын қолмен реттеуге болады.Лазерлерді басқару — лазерлерді кезекпен өшіру мүмкіндігі бар, бұл зарядты үнемдеуді қамтамасыз етеді, ал пайдаланылмаған сәулелер жұмыс кезінде алаңдатпайды.Сәулені жеңіл бағыттау — айналмалы негіздің арқасында лазерлік жазықтықты жасау ыңғайлы.Қауіпсіз тасымалдау — қозғалыс кезінде зақымданбау үшін лазерлік маятникті бекітуге болады.5/8 дюймдік штатив жіпі — лазер деңгейін әртүрлі биіктікте жұмыс істегенде пайдалану ыңғайлы.Реттелетін штатив — деңгейдің тұрақты жағдайы тіпті тегіс емес жерде де қамтамасыз етіледі.Ұтқырлық — жеңіл салмағы мен пластик қаптамасының арқасында тасымалдау және тасымалдау оңай.Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — құрал практикалық жағдайда жеткізіледі.Жұмысқа дайын — жеткізу көлеміне Li-Ion 4000 мач батарея, зарядтағыш және нысана кіреді.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 2.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.285 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.10.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 45589 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.97572-21 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.97572-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.135 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 20 м |
| Толқын ұзындығы | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жиынтықтылық | аккумулятор Li-Ion 5200 mah, зарядное устройство, мишень, кейс |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйма |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996182476 |
- Бағасы: 58 110 ₸

