
GP1100SS 1100 Вт 4000 л/сағ бақша бетіндегі сорғы, көтергіш 45 м, Дензель пластикасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GP1100SS бақша бетіндегі сорғы ұңғымалардан, резервуарлардан және су қоймаларынан таза суды алу үшін, сондай-ақ елдегі суару және сумен жабдықтау жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Суды 45 м биіктікке дейін жеткізуге қабілетті, сондықтан тұрақты қысымды қамтамасыз ету үшін оны сантехникалық жүйеге қосуға болады. Ол суды 8 м тереңдіктен 4000 л / сағ жылдамдықпен алады, мұндай өнімділік бір уақытта бірнеше су қабылдайтын пункттерді қамтамасыз етуге жеткілікті. Артықшылықтары Құрғақ жүрістен қорғау - сорғыны сусыз 30 секунд жұмыс істегеннен кейін өшіру. Кіріктірілген қысым қосқышы (қысым 4,2 бар болғанда, сорғы өшеді, ал 1,2 барға дейін төмендегенде – қосылады) Кіріктірілген сүзгі сорғы бөлігін кір бөлшектерінің түсуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Кең құю мойыны қоршау магистралін тез және ыңғайлы толтыруға мүмкіндік береді. Термиялық қорғаныс бұзылу қаупін азайтады: қызып кеткен жағдайда қозғалтқыш автоматты түрде өшеді. Кремний карбидінің шеткі тығыздағышы мен болат білік сорғының қызмет ету мерзімі мен сенімділігін айтарлықтай арттырады. Қауіпсіз пайдалану - корпустың өткізгіш бөліктері қос оқшауланған. Корпуста тұтқаның болуына байланысты тасымалдаудың қарапайымдылығы. Корпустың негізінде сорғының тұрақтылығын қамтамасыз ететін арнайы аяқтар бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 10.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _пакеттегі ені | 480 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 990-Беттік сорғылар |
| Сорғының максималды қысымы | 45 м |
| Қуат | 1100 Вт |
| Кернеу | 220 |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996201368 |
- Бағасы: 79 800 ₸

