
Бұранда шнегінің ұзартқышы EXT-1000, ұзындығы 1000 мм,қосылымы 20 мм Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1010 мм |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 566-Мотобурстарға арналған аксессуарлар |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қолдану | мұз/жер |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
- Бағасы: 5 698 ₸

