
Топыраққа арналған бұранда ER-300, диаметрі 300 мм, ұзындығы 800 мм,қосылысы 20 мм, алмалы-салмалы пышақ Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 305 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 805 мм |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 566-Мотобурстарға арналған аксессуарлар |
| Диаметрі | 300 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қолдану | жер |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 28 906 ₸

