Топыраққа арналған бұранда пышағы ER-200, диаметрі 200 мм, жинақ 2 дана Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 566-Мотобурстарға арналған аксессуарлар |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қолдану | жер |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
- Бағасы: 3 697 ₸

