
Топыраққа арналған бұранда E-250, диаметрі 250 мм, ұзындығы 800 мм,қосылысы 20 мм, алынбайтын пышақ Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 3.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 255 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 805 мм |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 566-Мотобурстарға арналған аксессуарлар |
| Диаметрі | 250 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қолдану | жер |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 18 717 ₸

