
Верстак-тискі, 605 х 635 х 750 мм, портативті Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Портативті жұмыс үстелі-Спарта 257055, 605x635 x 750 мм, дайындамаларды қысу үшін қолданылады және ағаш ұстасы мен слесарь жұмыстарында қолданылады. Жұмыс үстелінің үстіңгі жағы екі бөлек блоктан жасалған тірек болып табылады, ол тіпті параллель емес беттері бар бөлшектерді бекітуге мүмкіндік береді. Жұмыс үстелі жеке шеберханада және үйде ыңғайлы болады. Жұмыс үстелін орнату максималды тұрақтылық және қауіпсіздік шараларын сақтамау салдарынан жарақаттануды болдырмау үшін тегіс жерде орындалуы керек. Артықшылықтары Сенімділік — конструкциясы көтереді жүктемені 100 кг. Ықшамдылық — құрылғы бүктелген кезде аз орын алады, оны құрылымдық элементтерді алмай-ақ сақтауға болады. Пайдаланудың қарапайымдылығы — жұмыс үстелі 4 алынбалы аялдамамен жабдықталған, олар әртүрлі позицияларда орнатылады, ал үстелдің үстіңгі жағында сызғышпен және транспортирмен белгілер бар. Тоқтауға арналған 24 тесік әртүрлі дайындамалармен, соның ішінде күрделі пішінмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кез келген тегіс бетке орнату мүмкіндігі — аяқтар үшін сырғымайтын және еден жабынына зақым келтірмейтін арнайы төсемдер қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 885 мм |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Үстелдің биіктігі | 750 мм |
| Топ | Жұмыс үстелдері |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 257-Жұмыс үстелдері |
| Ерекшеліктері | Жиналмалы |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 605 х 240 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996204161 |
- Бағасы: 13 765 ₸

