
Металлға арналған қайшылар, ұзартылған, 290 мм, тік кескіш, резеңкеленген тұтқалар Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78341 ұзындығы 290 мм, резеңкеленген тұтқалары бар ұзартылған түзу кескіш қайшылар қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі қаңылтыр металдарда жұмыс істеуге арналған. Ұзартылған жұмыс бөлігі тапсырмаларды тезірек орындауға мүмкіндік береді. Құрал тұрмыста қолдануға өте қолайлы.Артықшылықтары:Беріктік пен беріктік — пышақтар көміртекті болаттан жасалған және маймен қапталған, кесу жиектері қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Жұмыстың жоғары сапасы — кесу жиектерінде кесілетін материалдың сырғып кетуіне жол бермейтін арнайы ойықтар қарастырылған.Ыңғайлы пайдалану — саусақтарға арналған тіректері бар резеңкеленген тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді.Қауіпсіздік — арнайы құлып қайшыны сақтау және тасымалдау кезінде жабық күйде құлыптауға мүмкіндік береді.Тұтқадағы ілмек — құралды белдікке немесе тасымалдаушыға қапсырманың (баудың) көмегімен бекітуге немесе ілулі сақтауды ұйымдастыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996198262 |
- Бағасы: 2 455 ₸

