
Металлға арналған қайшы, ұзартылған, 285 мм, тік кескіш, резеңкеленген тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78341 ұзындығы 290 мм, 2 компонентті резеңкеленген тұтқалары бар ұзартылған түзу кескіш қайшылар қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі қаңылтыр металдарда жұмыс істеуге арналған. Қос тұтқалы механизм шебердің ең аз күшімен максималды кесу күшін қамтамасыз етеді. Ұзартылған жұмыс бөлігі тапсырмаларды тезірек орындауға мүмкіндік береді. Құрал тұрмыстық және жартылай кәсіби қолдану үшін пайдалы.Артықшылықтары:Беріктік пен беріктік — қалақтар маймен қапталған аспаптық болаттан жасалған.Жоғары жүктемелерге төзімділік — кесу жиектері 56-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Жұмыстың жоғары сапасы — кесу жиектерінде кесілетін материалдың сырғып кетуіне жол бермейтін арнайы ойықтар қарастырылған.Ыңғайлы пайдалану — саусақтарға арналған тіректері бар екі компонентті эргономикалық тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді.Қауіпсіздік — арнайы құлып қайшыны сақтау және тасымалдау кезінде жабық күйде құлыптауға мүмкіндік береді.Тұтқадағы ілмек — құралды белдікке немесе тасымалдаушыға қапсырманың (баудың) көмегімен бекітуге немесе ілулі сақтауды ұйымдастыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.496 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340.5 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996198279 |
- Бағасы: 2 993 ₸

