
Өзегі бар полипропиленді ішкиім бауы, 5 мм, L 15 м, түрлі-түсті, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 5 мм және ұзындығы 15 м өзегі бар Palisad Home 937095 түрлі-түсті полипропиленнен жасалған зығыр бау күнделікті өмірде, балық аулау сапарларында немесе кемпинг сапарларында киім-кешектерді кептіру үшін, сондай-ақ қосалқы арқан ретінде пайдаланылады. Ол кәдімгі кептіруге арналған киім жіптерінен кернеулерге төзімділікті арттыратын полипропилен өзегімен ерекшеленеді. Полипропиленнен өрілген бау 70 кгс-қа дейінгі үзілу жүктемесіне төтеп бере алады, созылуға төзімді және дымқыл заттардың салмағынан салбырап қалмайды.Артықшылықтары:Бау полипропиленнен жасалған, коррозиялық ортаның әсерінен шірімейді және бұзылмайды, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Бұйым тозуға төзімді, бірнеше рет иілуге шыдайды, сондықтан ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Өзегі бар полипропиленнен жасалған киім жіптері температураның өзгеруіне төзімді, сондықтан оны үй ішінде де, сыртта да қолдануға болады.Жұмсақтық пен серпімділіктің арқасында зығыр кабельді түйінге байлау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жұмыстық күйдегі габаритті өлшемдері | |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 60 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 5 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Үзілмелі жүктеме | 70 кгс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | цветной |
| Штрих-код | 4606800078070 |
- Бағасы: 221 ₸

