Заттарды буып-түюге және сақтауға арналған вакуумдық қап, 60 х 80 см, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспасы бар заттарды буып-түюге және сақтауға арналған вакуумдық қап, киімдерді, ойыншықтарды, төсек-орын жабдықтарын және т.б. жинақы және ұқыпты сақтауға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ол заттарды ылғалдан, бұзылудан және жағымсыз иістерден қорғауды қамтамасыз етеді.Ерекшеліктерпакет шаңсорғыштың түтігіне арналған арнайы мойынмен жабдықталған, сондықтан вакуумды тез құруға және сақтау аймағында орынды үнемдеуге болады.Артықшылықтарыпакет тығыздығы 55 мкм берік полиэтилентерефталаттан жасалған, сондықтан заттардың сақталуын қамтамасыз етеді. Zip-lock құлпы сөмкенің толық герметикалығына және заттардың ұқыпты ұсталуына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 85 кг |
| Өлшемдері | 60 х 80 см |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Материал | полиэтилен, полиэтилентерефталат |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 55 мкм |
| Штрих-код | 4044996184388 |
- Бағасы: 408 ₸

