
Тоқылмаған материалдан жасалған орамдағы әмбебап майлықтар, 220 x 210 мм, 70 дана, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдері 220 x 210 мм, 70 дана Palisad Home 923395 орамындағы тоқыма емес материалдан жасалған әмбебап майлықтар, үйді, кеңсені немесе көлікті тазалауға өте ыңғайлы. Құрамының арқасында (вискоза 50%, полиэстер 50%) ылғалды жақсы жинайды және сығуға оңай. Майлықтарды орамнан перфорацияланған жиегі бойынша ыңғайлы түрде бөлуге болады.Артықшылықтарыәмбебаптығы — тоқыма емес матадан жасалған майлықтар кез келген беттерді (ас үйде, дәретханада, жиһазды, айналарды, люстраларды жылтырату кезінде) өңдеуге жарамды.Нәзік тазалау — бұйымның жұмсақ талшықты құрылымы арқасында ағаш, шыны, лакталған беттерді зақымдамайды, ойықтар мен иілімдердегі кірді кетіреді.Антистатикалық әсер — майлықтар құрғақ тазалауда тиімді, беттерді тамаша жылтыратады және шаңның шөгуіне жол бермейді.Тиімділік — бұйымдар кез келген жуғыш заттарды қолдана отырып, сондай-ақ оларсыз ластануды жақсы кетіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.04.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №31 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "МСК" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№31.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 140 кг |
| Майлықтың салмағы | 1,29 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | вискоза, полиэфирлі талшық |
| Тығыздығы | 40 г/м2 |
| Өлшем | 220 x 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800088741 |
- Бағасы: 671 ₸

