
Микрофибрадан жасалған әмбебап сулық, 300 х 300 мм, гүлдермен, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 300 х 300 мм, гүлдері бар әмбебап Palisad Home 923435 микрофибра матасы күнделікті тазалауға жақсы көмекші болады. Үйде, кеңсе бөлмелерінде, жуынатын бөлмелерде пайдалану үшін тамаша және ылғалды және құрғақ тазалау үшін тиімді.Артықшылықтарыделикатты тазалау — жұмсақ талшықты құрылымының арқасында шыны, ағаш, лакталған беттерді зақымдамайды, ойықтар мен иілулердегі кірді кетіреді.Жолақтарсыз тазарту — ылғалды жақсы сіңіреді және ұсақ қоқыстарды жинайды.Антистатикалық әсер — тіпті құрғақ тазалау кезінде де ластануларды тиімді жояды және "шаңданбайды".Қарапайым күтім — сығу оңай, тез кебеді, деформацияланбайды және өшпейді.Тозуға төзімділік — талшықтардың берік құрылымына ие және көп мөлшерде жууға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №038 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новосибирский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№038.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 25 кг |
| Майлықтың салмағы | 20 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 220 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 300 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Түсі | с цветами |
| Штрих-код | 4606800083463 |
- Бағасы: 257 ₸

