
Микрофибрадан жасалған әмбебап сүрткіш, 300 х 300 мм, түрлі-түсті, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 923445 әмбебап микроталшықты сүрткіш, өлшемі 300 х 300 мм, түрлі-түсті, күнделікті тазалауға жақсы көмекші болады. Үйде, кеңсе бөлмелерінде, жуынатын бөлмелерде пайдалану үшін тамаша және ылғалды және құрғақ тазалау үшін тиімді.Артықшылықтарыделикатты тазалау — жұмсақ талшықты құрылымының арқасында шыны, ағаш, лакталған беттерді зақымдамайды, ойықтар мен иілулердегі кірді кетіреді.Жолақтарсыз тазарту — ылғалды жақсы сіңіреді және ұсақ қоқыстарды жинайды.Антистатикалық әсер — тіпті құрғақ тазалау кезінде де ластануларды тиімді жояды және "шаңданбайды".Қарапайым күтім — сығу оңай, тез кебеді, деформацияланбайды және өшпейді.Тозуға төзімділік — талшықтардың берік құрылымына ие және көп мөлшерде жууға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №038 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новосибирский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№038.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 25 кг |
| Майлықтың салмағы | 20 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Тығыздығы | 220 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 300 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Түсі | цветная |
| Штрих-код | 4606800083470 |
- Бағасы: 257 ₸

