
Маталардың барлық түрлеріне арналған жууға болатын тазалағыш ролик, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 931065 тазалауға арналған жууға болатын ролик — бұл матаның барлық түрлерін, соның ішінде былғары мен күдері тазалауға арналған әмбебап құрылғы. Оның көмегімен заттардың ұқыпты көрінісін сақтауға және жабысқан шаштардан, жүндерден, шаңнан және т.б. құтылуға болады. Киімде қалдық қалдырмай, ұқыпты тазартуды қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Силикон бетін сумен шаю жеткілікті, бұл ауыстырылатын блоктарды сатып алмай-ақ роликті қайта-қайта пайдалануға мүмкіндік береді.Эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.Роликпен бірге тазалау бетін кірден және механикалық зақымданудан қорғауға арналған пластик қапшық бар.Тұтқадағы тесік роликті ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD Home |
| Материал | полипропилен, ТПР |
| Штрих-код | 4044996184371 |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Салмақ | 102 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 172 мм |
| _пакеттегі ені | 117 мм |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| Ерекшеліктері | жууға болады |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| Ролик ұзындығы | 100 мм |
- Бағасы: 668 ₸

