
Тазалау шығыршығына арналған ауыстырмалы блок, 20 қабат, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
20 қабаты бар Palisad Home 931045 тазалау шығыршығына арналған ауыстыру блогы заттарды әртүрлі ластаушы заттардан тазарту үшін қолданылады. Ол жіптерді, жүнді, шаңды ұқыпты және ұқыпты жинайды, бұл оның ұқыпты көрінісін сақтауға мүмкіндік береді, қалдық қалдырмайды. Блок Palisad 931035 және 931055 тазалау роликтеріне орнатылады.Артықшылықтары:Перфорациясы бар таспа ластанған табақтардың тез кетуін қамтамасыз етеді.Блок тұтқаға оңай орнатылады және пайдалану барысында сырғып кетпейді.Таспаның 20 қабаты ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 44 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 28 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 100 мм |
| Материал | қағаз негізіндегі жабысқақ таспа, полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184357 |
- Бағасы: 144 ₸

