
Жинақ: екі ауыстырылатын қондырғысы бар киімге арналған тазартқыш ролик, 20 қабат, Home Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Home 931055 жинағы киімге арналған тазалау шығыршығын және 20 қабаты бар екі ауыстыру бөлігін қамтиды. Оның арқасында гардеробтың былғары, мата және күдері элементтерін ретке келтіруге болады. Жинақ кез келген жабысқан ластанумен күреседі: шаң, жіп, жүн және т.б.Артықшылықтары:Барлық блоктарда ластанған парақтарды жылдам бөлуге арналған тесіктер бар.Блоктардың сенімді бекітілуі ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді, өйткені олар тұтқадан сырғып кетпейді.Ролик эргономикалық тұтқаның арқасында пайдалануға ыңғайлы.Роликпен бірге көптеген киімдерді тазалауға арналған 20 қабат таспасы бар 2 ауыстыру блогы келеді.Роликке ауыстыру блогы ретінде 931045 нөмірін сатып алуға болады.Роликті ықшам түрде ілулі күйде сақтауға болады, себебі тұтқасында тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 196 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | PALISAD Home |
| Салмақ | 105 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 100 мм |
| Жинақтау | екі ауыстырмалы блоктармен |
| Материал | қағаз негізіндегі жабысқақ таспа, полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996184364 |
- Бағасы: 458 ₸

